strony internetowe wordpress

ważne statystyki na temat
stron internetowych wordpress

Według w3techs.com aż 43.0% stron internetowych w całym internecie opartych jest o WordPress. Warto również zaznaczyć, że liczba wszystkich aktywnych stron internetowych szacowana jest na ponad 1,3 miliarda. 

Według informacji opracowanych przez W3techs, WordPress ma 63,1% udziału w rynku.

Były szef zespołu Google ds. spamu internetowego, Matt Cutts, powiedział, że „witryny zbudowane za pomocą WordPressa są w stanie zająć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, ponieważ CMS zajmuje się 80-90% problemów z indeksowaniem Google”. Oznacza to, że WordPress jest przyjazny dla SEO.

[dane z czerwca 2023]. 

tworzę strony www przygotowane do pozycjonowania

Strona przyjazna pozycjonowaniu to taka, która jest technicznie solidna, zachwycająca w użyciu i skoncentrowana na wyszukiwaniu. Z mojej strony mogę zapewnić Cię, że Twoja strona internetowa będzie miała:

  • Odpowiednią strukturę

Ważne podstrony dla Twoich klientów będą na wyciągnięcie ręki, blisko strony głównej –  trzymanie się w odległości dwóch lub trzech kliknięć jest najlepsze.

  • Optymalizację słów kluczowych pod SEO

Zamieszczenie treści odpowiedniej długości, w których to znajdują się odpowiednie słowa kluczowe. Ich moc będzie wspierana wartościowymi linkami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi.

  • Linki wewnętrzne

Między innymi linki wewnętrzne są czynnikiem rankingowym i mogą wysyłać sygnał do wyszukiwarek, aby częściej indeksowały określone strony. Ponieważ linki w nawigacji w witrynie liczą się jako linki wewnętrzne, ważne strony mogą uzyskać dodatkowy impuls do pozycjonowania Twojej strony internetowej tylko dlatego, że są prawidłowo umieszczone w strukturze i połączone w nawigacji witryny.

Mogę pomóc Ci w takich sprawach jak:

1. Wykonanie dla Ciebie strony internetowej WordPress

Strona będzie przygotowana pod kątem późniejszego pozycjonowania aby nie tracić czasu na przygotowania. Oszczędzamy wtedy Twój czas na dodatkową pracę, który możesz przeznaczyć na pozyskiwanie nowych klientów.

2. Opieka i administracja Twojej obecnej strony www

Wykonuję kopie zapasowe, zabezpieczam witryny przed włamaniem, wprowadzam kosmetyczne zmiany. To nie wszystko ale przede wszystkim w stałym abonamencie z podpisaną umową.

3. Optymalizacja obecnej strony WordPress pod SEO

Kiedy masz już swoją stronę internetową lub sklep ale nie wiesz dlaczego ona nie sprzedaje, być może warto wykonać optymalizację. Jest to szereg zabiegów pozwalających poprawić jakość strony pod kątem Google oraz użytkowników. 

4. Pozycjonowanie Twojej strony internetowej WordPress

Przez lata pracy zbudowałem własne zaplecze z linkami wysokiej jakości, które są przyjazne dla Google. Pozycjonuję lokalnie oraz na teren całej Polski. 

5. Przygotowanie kampanii reklamowej Google Ads

Algorytm reklamowy sprawdza miejsce docelowe – strona lub sklep, czy są odpowiednio przygotowane dla Twoich potencjalnych odbiorców. Odpowiednio przygotowana witryna potrafi nie tylko wywołać pozytywne wrażenie dla użytkowników ale co najważniejsze, potrafi sprzedawać.

6. Podłączenie i konfiguracja narzędzi analitycznych

Mając dostęp do danych uzyskanych z narzędzi analitycznych możemy odpowiednio szybko reagować na zmiany. Inny ważny powód to dostęp do wiedzy w postaci słów kluczowych dzięki którym możemy poprawić treści na stronie czy sklepie.

zapisz się na 30 min.

bezpłatnej konsultacji

Podczas której możesz porozmawiać ze mną na tematy związane z rozwojem Twojego biznesu. Konsultacja marketingowa jest w 100% bezpłatna. 

Napisz do mnie

Chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę w znanych mi zagadnieniach.

Formularz kontaktowy