Specjalista WordPress Lublin

Tworzę strony internetowe WordPress
a także rozwiązuję związane z nim problemy.

Dlaczego korzystam z WordPressa?

Ponieważ nie jestem programistą aby stworzyć stronę internetową przy pomocy podstawowych języków programowania. W tym momencie moja odpowiedź mogłaby się zakończyć ale nie jest to odpowiedź wyczerpująca temat. Dawno temu w szkole podstawowej poznałem podstawy języka HTML. Dzięki niemu mogę obecnie wprowadzać proste zmiany w szablonach WordPress oraz potrafię zauważyć w jaki sposób strona jest zbudowana. Nie oznacza to jednak, że podstawy programowania są wymagane wśród osób pracujących w marketingu internetowym, czy zarządzającymi stronami www opartymi o WordPress w firmie z sektora MŚP. WordPress przekonał mnie do siebie swoją prostotą i dostępnością bezpłatnych szablonów oraz wtyczek. To dzięki wtyczkom do WordPressa możemy wzbogacić jego możliwości. Trzeba jednak pamiętać że im więcej wtyczek, tym wolniej może ładować się nasza strona www. Nie każdy szablon da się dowolnie modyfikować. Istnieją jednak wew. page buildery, dzięki którym nasza praca jest bardzo łatwa.

Specjalista WordPress Lublin-Sebastian Skórski
WordPress posiada wiele gotowych motywów, a dzięki wtyczkom można budować zaawansowane strony www.
W czym mogę Ci pomóc?

Administracja
Stroną WWW
WordPress

Potrafię dostosować narzędzia do Twoich potrzeb, odpowiednio je przeanalizować i wyciągnąć wnioski. W swojej pracy nie stosuję szablonowego podejścia ponieważ każdy klient jest inny. Odpowiednia analiza pozwala mi na wybór najważniejszych narzędzi. Wybierz marketing internetowy z Lublina.

Tworzenie
Stron Internetowych WordPress

Tworzę strony internetowe WordPress. Codziennie dbam o widoczność swoich klientów w sieci dzięki odpowiedniej optymalizacji utworzonych stron internetowych. Korzystam ze sprawdzonych szablonów oraz wtyczek, dzięki czemu masz pewność odpowiedniej funkcjonalności.

Optymalizacja
Pozycjonowanie
Stron WordPress

Wykonanie optymalizacji strony www wspomaga późniejsze jej pozycjonowanie i zwiększa szanse na organiczną widoczność witryny w sieci. Pozycjonowanie to proces długofalowy wymagający cierpliwości, czasu oraz systematycznej pracy. Chętnie pomogę zrozumieć zależności jakie rządzą algorytmem Google.

WordPress Jest Obecnie Najpopularniejszym Narzędziem Do Tworzenia Stron Internetowych

WordPress po raz pierwszy wystartował w 2003 r.
– od tego czasu przeszedł wiele zmian, rozwinął się
i zyskał lojalne grono swoich fanów. Na początku 2020 roku portal Kinsta opublikował informację, że strony internetowe WordPress to 35,2% wszystkich stron internetowych. Zaczynając od blogowej formy szybko okazało się, że WordPress sprawdza się także jako CMS do budowy stron internetowych. Liczba bezpłatnych wtyczek jest ogromna dzięki czemu mamy okazję dostosować wygląd i funkcje WordPressa do własnych potrzeb.

Dbaj o Swoją Stronę Internetową WordPress

WordPress pomimo swojej popularności i możliwości, jeżeli pozostaje zaniedbany powoduje błędy oraz łatwy dostęp dla robotów hakerskich. Często użytkownicy mający dostęp do firmowej strony nie wykonują aktualizacji z powodu strachu lub braku dostępności do jej wykonywania. WordPress jako obecnie najpopularniejszy CMS jest ciągle rozwijany na bieżąco przez swoich użytkowników i środowisko programistyczne. Tysiące osób na całym świecie organizują lokalne spotkania aby móc wymienić się swoim doświadczeniem, problemami oraz potrzebami związanymi z WordPressem.

© 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie strony internetowej: Sebastian Skórski