Kilka Słów o Mnie

bo nie samą pracą żyje człowiek

Pierwsze Kroki w Internecie

Moja aktywność w internecie sięga roku 2000.
W tamtym czasie jako nastolatek prowadziłem bloga
na Onet.pl. Następnym miejscem w którym się udzielałem był portal MySpace. W między czasie nauczyłem się obsługi prostych i bezpłatnych programów do edycji foto/video. Czas pokazał, że jest to zbyt mało aby móc tworzyć ciekawsze treści w internecie. Przyszedł czas na YouTube, pierwsze amatorskie filmy oraz zderzenie z komentarzami ludzi. Kluczowym momentem była dla mnie nauka obsługi programu Corel Draw oraz Sony Vegas. Rozpocząłem także budowę pierwszych stron internetowych opartych o WordPress. W latach 2010-2014 pracowałem w Fundacji Działań Edukacyjnych KReAdukacja. Byłem animatorem prowadząc zajęcia z dziećmi i młodzieżą, a także zajmowałem się działaniami marketingowymi Fundacji.

Sebastian-Skórski-Spec.-ds.-Marketingu-Internetowego-Lublin-1024x1024
blank

Zawodowa Rewolucja

W latach 2012-2017 prowadziłem portal TurnUp.pl – Lubelski Hip-Hop. Jako twórca i prowadzący byłem odpowiedzialny za kontakt z mediami, artystami oraz udzielanie patronatów płyt, wydarzeń. Samodzielnie zajmowałem się działaniami social media, wykorzystaniem narzędzi marketingu internetowego. Od marca 2017 pracuję jako doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Uczymy i edukujemy bezpłatnie przedsiębiorców na temat marketingu internetowego – jak go wykorzystać w swojej firmie do poprawy widoczności, sprzedaży czy pozyskiwania klientów. 

Prowadziłem także webinary:
– z narzędzi do wykorzystania w pracy zdalnej podczas pandemii koronawirusa,
– z pakietu G Suite dla szkół i uczelni wyższych aby móc prowadzić zdalnie lekcje z uczniami

Na Swoich Zasadach

W sierpniu 2013 roku razem z moim wspólnikiem
założyliśmy firmę ImpactProject Sp. z o. o.
Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych oraz działaniami szeroko pojętego marketingu internetowego. Poza tym realizujemy projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej.
sebastian-skórski-impactproject-lublin-strony-internetowe-lublin
© 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie strony internetowej: Sebastian Skórski