Konfiguracja
Administracja
G Suite

Posiadam wiedzę teoretyczną i praktyczną
na temat pakietu G Suite.
Pracuj w chmurze dzięki wydajnym narzędziom Google.

Dlaczego Wybrałem G Suite?

G Suite jest w stanie przekształcić pracę Twojej firmy, ponieważ jest prosty w obsłudze i łatwy w adaptacji, a co za tym idzie jest przyjazny dla personelu. G Suite ułatwia współpracę w czasie rzeczywistym i przekonuje użytkowników o zaletach chmury. To jest powód, dla którego ponad miliard osób korzysta z chmury, korzystając z aplikacji G Suite, takich jak Gmail, Dokumenty, Dysk i wiele innych przydatnych aplikacji. Pozwala również wprowadzać innowacje, dzięki czemu procesy robocze są bardziej produktywne i opłacalne w porównaniu do starych systemów. G Suite zabezpiecza Twoje dane i ważne pliki w chmurze, zapewniając Tobie i Twoim zespołom platformę do przekraczania granic Twojej firmy.

Sebastian-Skórski-Oficjalny-Certyfikat-G-Suite-1024x791
Sebastian Skórski | Oficjalny Certyfikat G Suite
sebastian-skórski-pakiet-g-suite-caodobowy-dostp-do-plikw-przez-kadego-1424x1424-1
Dostęp do plików dzięki chmurze Google.

Całodobowy Dostęp Do Plików

Współpraca jest kluczem do sukcesu małej firmy.
Dzięki G Suite możesz łatwo udostępniać swoje pliki innym członkom zespołu. Możesz kontrolować w jaki sposób uzyskać dostęp do plików, ich przeglądania, komentarzy lub udostępniania. Przechowywanie plików staje się problemem zarówno dużych korporacji, jak i małych firm. Pamięć skrzynek pocztowych zwiększyła się trzykrotnie w ciągu trzech lat, ponieważ użytkownicy dzielili się dużymi plikami, musieli przechowywać i przeszukiwać dużą liczbę wiadomości e-mail. Uzyskaj do 30 GB miejsca w chmurze w przeciwieństwie do ograniczonych urządzeń fizycznych. Umożliwia zespołom współpracę, przesyłanie dużych plików ze zdjęć do dokumentów oraz wprowadzanie innowacji razem z dowolnego miejsca w czasie rzeczywistym. Korzystaj z Dysku Google każdego dnia, aby współpracować przy publikacjach prasowych, notatkach, raportach sprzedaży czy postach na blogu.

Kontrola i Bezpieczeństwo Twojej Pracy

Jeśli pracownik opuści firmę, możesz kontrolować i uzyskiwać dostęp do poczty e-mail pracownika w G Suite i plikach (Dokumenty Google, Prezentacje, Arkusze). Jeśli osoby opuszczą firmę, administrator lub właściciel ma pełny dostęp do pliku, w przeciwieństwie do zwykłych kont e-mail. Podczas gdy ci, którzy odchodzą, tracą dostęp do plików, ale dostęp do zespołu trwa nieprzerwanie.

sebastian-skórski-kontrola-i-bezpieczestwo-danych-w-pakiecie-g-suite-1424x1424-1
W pakiecie G Suite Twoje pliki są bezpieczne.
sebastian-skórski-uniwersalizm-pakietu-g-suite-dla-firm-oraz-organizacji-pozarzdowych
Łatwe udostępnianie plików z Google Drive.

Uniwersalizm Google Drive

Dysk Google to kluczowy element G Suite, który pozwala przechowywać wszystkie dane w jednym miejscu w chmurze. Dzięki zaawansowanym opcjom udostępniania plików i dostępu Dysk Google usprawnia także współpracę między osobami i działami w całej organizacji. Dysk obsługuje wiele formatów plików, więc użytkownicy nie muszą pobierać dodatkowego oprogramowania, aby wyświetlać różne pliki.

W przypadku firm dysk Google w G Suite zapewnia informacje na temat użytkowania i raportowania treści umieszczonych na dysku. W zależności od wybranego planu Google Drive może składać się z 30 GB, 1 TB lub nieograniczonej ilości miejsca na użytkownika.

Bezpłatna
Konsultacja Video

Zapraszam do skorzystania z bezpłatnej konsultacji on-line która trwa 30 min. W tym czasie chciałbym poznać Twój biznes, Twoje potrzeby związane z jego rozwojem a także podpowiedzieć, co warto zrobić krok po kroku. Postaram się dostosować narzędzia i rozwiązania do Twoich umiejętności oraz czasu, który możesz na to poświęcić. 

© 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie strony internetowej: Sebastian Skórski